پلاتو نمایش و نگارخانه میناب بزودی آماده بهره برداری می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در دیدار با معاونت استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت:پلاتو نمایش و نگارخانه شهرستان میناب بزودی آماده بهره برداری می شود.

به گزارش شرجی،رضا کمالی زرکانی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مجدانه و مشفقانه ی فرماندار ویژه میناب در محقق شدن این پروژه افزود:بدون تردید دیدگاه فرهنگی مدیران در اولویت بخشی به مسایل فرهنگی شهرها از جمله تامین زیرساخت ها و تکریم و شانیت بخشیدن به جایگاه هنرمندان موثر است.
وی بیان کرد:حرکتی خاص در جزیره هرمز و تبدیل یک مکان مستعمل به پلاتو و نگارخانه با همکاری جامعه هنرمندان،مسئولان و حمایت های ویژه استاندار هرمزگان با کمترین هزینه صورت گرفت و در گام دوم این حرکت در میناب اجرایی می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهار داشت:شهرستان میناب با توجه به پیشینه ، استعدادها و ظرفیت های بی نظیر فرهنگی هنری از لحاظ های زیر ساخت های فرهنگی جزء محروم ترین شهرهای استان است و این اقدام می تواند گامی مهم در راستای این محرومیت زدایی فرهنگی و هنری باشد.
در ادامه مجید سلحشورمعاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب از بکارگیری کلیه امکانات و ظرفیت های  میناب برای آماده سازی هرچه زودتر پلاتو نمایش و نگارخانه این شهرستان و تحقق آرزوی دیرین هنرمندان خبر داد.
در این سفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرماندار ویژه میناب از محل بهره برداری پلاتو نمایش و نگارخانه که بیش از هشتصد متر زیر بنا دارد بازدید کردند.
بازدید از مراحل تعمیر و تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری بعثت و دیدار با جمعی از هنرمندان از دیگر برنامه های این سفر بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای پربازدید