• صفحه خانگی
  • >
  • سینما
  • >
  • معرفی مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجراستان هرمزگان

معرفی مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجراستان هرمزگان

اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به عنوان مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجراستان معرفی شد.

به گزارش شرجی، طی حکمی از سوی مجتبی امینی دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به آقای اسمعیل جهانگیری به عنوان مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان هرمزگان معرفی شد.

متن حکم بشرح ذیل می باشد.

برادر گرامی جناب آقای اسمعیل جهانگیری

مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

سلام علیکم

جشنواره بین المللی فیلم فجر با هدف معرفی و تقدیر از آثار برگزیده یک سال تلاش هنرمندانه و امیدآفرین سینماگران اخلاق ایرانی در جهت اعتلای تولیدات ملی، صیانت از هویت ملی مبتنی بر آموزه های اسلامی، ایرانی، تقویت و حمایت از سینمای پویا و توسعه پایدار در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار می شود.

نظر به ضرورت تحقق عدالت فرهنگی و ارتقاء جایگاه سینمای استانها در گام دوم انقلاب و با عنایت به سوابق، توانمندی و تجربیات ارزنده جنابعالی در عرصه مدیریت فرهنگی هنری، به موجب این حکم به سمت مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان مذکور منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند سبحان و بهره گیری از پشتوانه های فکری با رعایت استانداردهای هنری و تعامل سازنده و همکاری موثر سایر دست اندرکاران استان و خانواده بزرگ سینمای ایران، جشنواره را در رسیدن به اهداف عالی در شان فرهنگ و هنر اسلامی، ایرانی مدد نمایید.

مجتبی امینی

دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *