دومین عکسواره محرم کیش، ویژه مناطق آزاد کشور برگزار می شود

دومین عکسواره محرم کیش در دو بخش عکس و ادبی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش – مدیریت امور هنری برگزار می شود.

دبیر برگزاری این جشنواره در گفت و گو با ایسنا، افزود: این عکسواره با هدف به تصویر کشیدن حضور مردم و هیئت‌های عزاداری در ماه محرم و شناساندن حادثه عاشورا از نگاه دوربین و روایت شعر و داستان برنامه ریزی شده است. عکاسان، شعرا و نویسندگان مناطق آزاد کشور شامل( کیش، اروند، ارس، قشم، چابهار، انزلی و ماکو)  امکان شرکت در این عکسواره را خواهند داشت.

نسرین فائق تصریح کرد: مهلت شرکت در بخش عکس از ۲۵ خرداد تا ۲۵  تیر ماه ۱۴۰۰ خواهد بود. داوری آثار عکس از ۲۶ تا ۲۸ تیر ماه توسط جاسم غضبان پور، مجید نورالله پور و الهه عبداله آبادی انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: اعلام فراخوان و مهلت شرکت در بخش ادبی نیز از ۳۰ تیر تا ۸ مرداد ماه حواهد بود و داوری آثار ادبی ۹ تا ۱۱ مرداد توسط نغمه مستشار نظامی، ابراهیم حسن بیگی و محمودرضا اکرامی فر انجام خواهد شد.

فائق در پایان خاطرنشان کرد: نمایش شهری آثار از تاریخ  ۱۹ مرداد همزمان با شروع ماه محرم و آیین اختتامیه ۵ مهر ماه همزمان با اربعین حسینی در جزیره کیش برگزار خواهد شد و جوایز ویژه ای برای برگزیدگان بخش های محتلف در نظر گرفته شده است. علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی  http://festival.kish.ir  مراجعه کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای پربازدید