• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان: از ظرفیت فضای مجازی باید به خوبی استفاده شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان: از ظرفیت فضای مجازی باید به خوبی استفاده شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه رویداد جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران گفت: از ظرفیت فضای مجازی باید به خوبی استفاده شود.

به گزارش شرجی ، جلسه رویداد جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و جمعی از دیگر اعضا در سالن رودکی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برگزار شد.

در این جلسه اسمعیل جهانگیری با ابراز خرسندی از برگزاری این رویداها عنوان کرد: امروز دنیا از ظرفیت فضای محازی به خوبی استفاده می کند و همسایگان ما در این زمینه به تولید بازی های رایانه ای اقدام کرده اند که  خلق ثروت و ارز آوری خوبی را به همراه دارد.

جهانگیری بیان کرد: در حوزه فضای مجازی ضرورت دارد برنامه هایی که با فرهنگ و هویت ما سنخیت دارد نهادینه شود و با توجه به شعار امسال که سال تولید و مشارکت نامگذاری شده است اهمیت بیشتری بر این موضوع قائل باشیم.

وی افزود: امروز فضای مجازی باید مدیریت شود و به هر میزان که ما در حوزه فضای مجازی خودمان را کنار بکشیم دیگران جای ما را پر خواهند کرد.

وی بحث آموزش فضای مجازی و نحوه استفاده از آن را بسیار مهم دانست و بیان نمود: بحث آموزش و بازیهای رایانه ای باید در اولویت باشد زیرا در تمام خانواده ها فضای مجازی مورد استفاده همه اعضای خانواده قرار می گیرد و ضریب گوشی های هوشمند در خانواده ها بیشتر شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای پربازدید