مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خبر داد: حمایت ۱۵ میلیاردی از نمایشگاه کتاب استان

فرشاد محمدی با بیان خبر خرید ۱۵ میلیارد ریالی از نمایشگاه کتاب استان در جهت به روز رسانی منابع کتابخانه های سراسر استان افزود:این حرکت بی بدیل بر اساس مصوبه سفر هفته گذشته دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به هرمزگان محقق گردید.

به گزارش صبح ساحل، فرشاد محمدی ضمن بیان این مطلب که گرانی کتاب نباید مانع از دسترسی مردم فهیم هرمزگان به این مهم شود افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر وارد شدن کتاب به سبد زندگی مردم و بر اساس مصوبه سفر هفته گذشته دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛بهترین کتاب های موجود در نمایشگاه کتاب؛ به منظور به روز رسانی منابع کتابخانه های استان خریداری و به صورت رایگان در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان در ادامه با بیان این مطلب که علاقه مردم هرمزگان به کتاب و کتابخوانی ستودنی است گفت:طی ۷ ماهه گذشته؛ نوسازی و شاداب سازی کتابخانه های عمومی استان در دستور کار این اداره کل قرار گرفته که موجبات رضایت مردم و علاقه مندان حوزه کتاب را فراهم آورده است.

وی افزود: این حمایت مالی براساس تفاهم نامه بین مدیرعامل خانه کتاب و  اداره کل کتابخانه های عمومی کشور انجام شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پایان از حمایت های نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس، استاندار هرمزگان و همه مسئولینی که در تحقق برنامه های حوزه کتاب و کتابخوانی همکاری داشته اند تشکر و قدردانی نمود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای پربازدید