گزارش اختصاصی تصویری و ویدئویی شرجی از نمایش مثبت ۱۸

نمایش مثبت ۱۸ از ۲۵ دیماه به مدت ۱۰ شب در بندرعباس به کارگردانی کوروش سلمانی و تهیه کنندگی سید مهدی موسوی  به روی صحنه رفته است.

کوروش سلمانی، نویسنده تئاتر بارز و کارگران نمایش مثبت ۱۸ در این ارتباط اظهار کرد: تماشای این نمایش محدودیت سنی ندارد و برای همه سنین توصیه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این اجرا بر اساس نمایشنامه ستوان اینیشمور اثر مارتین مک دونا به اجرا در می‌آید، افزود: مثبت ۱۸ از ٢۵دی لغایت چهارم بهمن‌ماه ٩٨، ساعت ٢٠ در تماشاخانه آفتاب بندرعباس به روی صحنه می‌رود.

سلمانی با اشاره به اینکه تهیه آنلاین بلیط این نمایش در سایت شرجی به آدرس BSharji.ir امکان‌پذیر است، ادامه داد: فریده سلمانی نصر الهی، شیما اکبری، سعید حسن‌زاده، موسی کریمی‌پوری، سمیه زارعی و نداروشن چراغ، شش بازیگر این اجرا هستند.

نویسنده نمایش مثبت ۱۸ با اشاره به اینکه فریده سلمانی کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد، تصریح کرد: موسیقی اجرا بر عهده امیر حسین زحمتکش، حلیمه افراشته، مدیر صحنه و نرگس مداح منشی صحنه است.

وی با بیان اینکه محتوای این اثر کمدی – اجتماعی و بر أساس موقعیت‌های تراژیک است، بیان کرد: طراح لباس صحنه و نور بر عهده کوروش سلمانی‌دهبارز، امیرحسین خورگویی به عنوان عکاس و تصویر بردار اجرا، آرش رحمانیان، طراح چهره و تدارکات بر عهده عقیل پورعبدالله است.

سلمانی با اشاره به موفقیت‌های این نمایش در جشنواره استانی تئاتر، اظهار کرد: این نمایش برگزیده بازیگری زن اول، طراحی لباس سوم، طراحی نور اول شده و کاندیدا طراحی صحنه، کاندیدا کارگردانی و کاندیدا بازیگری مرد در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان بوده است.

گزارش ویدئویی این نمایش را ببینید :

همچنین گزارش تصویری این نمایش را میتوانید با عکاسی حسن صالحی ببینید :

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای پربازدید